Доступність посилання

ТОП новини

Як обійти блокування

Крим.Реалії заблокували – як отримувати об'єктивні новини Криму  

У Росії можуть заблокувати Крим.Реалії. Що робити?

У Росії влада має намір блокувати деякі сайт компанії Радіо Свобода/Радіо Вільна Європа, в тому числі і наш сайт Крим.Реалії. Якщо це станеться, то без інструментів для обходу блокування ви не зможете заходити на наш сайт безпосередньо та відкривати посилання на наші матеріали із соцмереж.

Ось що можна зробити, щоб читати нас і після блокування:

1. Скористайтеся VPN-клієнтом. Це допоможе вам убезпечити себе, а ваш провайдер вважатиме, що ви перебуваєте в іншій країні, і посилання відкриватимуться як завжди. Безкоштовний сервіс, якому ми довіряємо, – nThlink.

2. Підписуйтесь на наші сторінки в соцмережах, це найлегший та найнадійніший спосіб стежити за нашим контентом. Підпишіться прямо зараз: Крим.Реалії в Telegram, Facebook, Instagram, YouTube, ВКонтакте, Одноклассники – там можна дивитися наші відео, читати історії і дізнаватися новини, не переходячи на сайт.

3. Встановіть програму Крим.Реалії на платформі iOS або на платформі Android – у ньому доступні всі матеріали нашого сайту та вже вбудований VPN.

Дивні посилання? Це дзеркальні сайти

Щоб російській владі було складніше блокувати наш сайт, ми почали використовувати дзеркальні сайти – копії Крим.Реалії. На наших сторінках у соціальних мережах посилання на дзеркала можуть виглядати дещо незвично.

Якщо ви хочете поділитися нашими матеріалами з колегами або друзями, які не використовують VPN, радимо використовувати посилання на дзеркальні сайти. На жаль, не всі функції сайту можуть працювати на дзеркальних сайтах. Ми перебудуємо редакційну роботу з матеріалами так, щоб максимальна кількість функцій, доступних на сайті (посилання, ембеди, спецпроєкти) коректно відображалися і в дзеркалі.

Іноді дзеркальні посилання можуть не працювати, тому що влада заблокувала і їх. Про всяк випадок завантажте це розширення для Chrome та Firefox.

XS
SM
MD
LG